1. Októbertől kezdődik egyházközségünkben az elsőáldozási felkészítő. A 4. osztályosokat és természetesen nagyobbakat is, akik még nem részesültek az Eucharisztia szentségében, nagy szeretettel várom. Az első találkozás és foglalkozás október 13-án, szombaton lesz 16 órától a közösségi házban. Addig még lehet jelentkezni!

2. Holnap az Istenszülő Szűz Oltalmának az ünnepe lesz, az ünnepi liturgikus rend szerint.

3. Bibliaóra csütörtökön, a Paraklisz után fog kezdődni.

4. Énekkari próba lesz kedden 17 órától.

5. Nagy szeretettel várjuk a kedves testvéreket a XV. „Esélyteremtő Családi életmód napra” október 6-án. A részletes program a hirdető falon található.

6. A ránk következő héten elsőpéntek lesz. Délelőtt folyamán fogom a betegeinket meglátogatni.

7. Egyházközségünk betegeiért a csütörtök esti Szent Liturgiában fogunk imádkozni.

8. Elindult egyházközségünk honlapja. Köszönöm Gerner Attilának a segítségét, aki mindezt elkészítette nekünk. Aktuális és régebbi hírekről, a Szent Liturgiák rendjéről, legfrissebb hirdetésekről és még sok másról is tájékozódhatunk a honlapon. Címe: josavaros.nyirgorkat.hu