1. Kedden, augusztus 20-án ünnepünk lesz. A szertartási rend a szokásos. A Szent Liturgia után ünnepélyes kenyérszentelést végzünk. id. Beregi István atya lesz a vendégünk ezen a napon. Hétfőn az előeste miatt 17.30-kor kezdődik a Szent Liturgia, utána pedig vecsernyét végzünk.

2. Köszönet mindenkinek, akik segítségükkel hozzájárultak a búcsúi előkészületekhez. Köszönöm a nagylelkű adományokat is!

3. Egyházközségünk hagyományos szilvalekvár főzésének időpontja közeleg szeptember 6-én pénteken veszi kezdetét a program 16:00 órától a szilva felezéssel. A lekvár főzés előre láthatóan másnap szombat estig tart majd. Várjuk az egyházközség apraját-nagyját! Szombaton ebédre lecsót fogunk főzni és kenyeret is fogunk sütni. Aki szeretne lekvárt hazavinni, az szombat estére kérem hozzon magával üveget is!

4. Most pedig ünnepi körmenetet tartunk. Utána mindenkit szeretettel várunk az agapéra.

5. Szeretném megköszönni a főtisztelendő atyáknak, hogy eljöttek és osztoztak az egyházközség közös ünnepében!