1. A mai napon találkozások vasárnapja van, mindenkit szeretettel várunk egy kis beszélgetésre! Szintén a mai napon veszi kezdetét az egyházi új év is görögkatolikus egyházunkban.

2. Kedden énekkari próba lesz 17 órától. Gebri József tanár úr minden eddigi tagot szeretettel vár. Ugyanakkor várja az új jelentkezőket is.

3. Pénteken elsőpéntek lesz. A szokott módon fogom egyházközségünk betegeit meglátogatni.

4. Egyházközségünk hagyományos szilvalekvár főzésének időpontja közeleg. Szeptember 6-án pénteken veszi kezdetét a program 16:00 órától a szilva felezéssel. A lekvár főzés előre láthatóan másnap szombat estig tart majd. Mindenkit várunk! Szombaton ebédre lecsót fogunk főzni és kenyeret is fogunk sütni, közben lehet csocsózni, pingpongozni, tollasozni és focizni. Aki szeretne lekvárt hazavinni, az szombat estére hozzon magával üveget is!

5. Szeptember 8-án Máriapócson az Istenszülő születésének búcsúja lesz.

6. Mivel 8-án Máriapócson leszek szolgálatban, ezért a gyermekek megáldása szeptember 15-én lesz.