• A ránk következő héten csütörtökön Szent István apostoli királyunk ünnepe lesz. A liturgikus rend a megszokott módon alakul. A Szent Liturgia után ünnepélyes kenyérszentelést végzünk. Előtte való nap fogjuk megsütni a kemencénkben a kenyereket. Akik ebben segíteni szeretnének azokat szerdán 15 órára várjuk.
  • Köszönet mindenkinek, akik segítségükkel hozzájárultak a búcsúi előkészületekhez. Köszönöm a nagylelkű adományokat is!
  • Elkészült a négy Jézus csodáit ábrázoló ikon, a hiányzó kettő pedig hónap végére lesz meg. Köszönöm Dr. Szendrei László úrnak a nagylelkű felajánlását! A Jóisten bőségesen fizessen meg érte neki!
  • Az idei évben is tervezzük az egyházközségi szilvalekvár főzést. Egyenlőre a szükséges alapanyag beszerzésére várjuk a felajánlásokat. Aki ebben segíteni tud, kérem jelezze.
  • Az idei májusban elmaradt elsőáldozás szeptember 20-án vasárnap lesz a délelőtti Szent Liturgián.
  • Végezetül szeretném megköszönni a főtisztelendő atyáknak, hogy eljöttek és osztoztak az egyházközség közös ünnepében! Most pedig ünnepi körmenetet tartunk. Utána mindenkit szeretettel várunk egy szerény agapéra.