Hirdetés 2020.november 29-én

Az elsőáldozókat november 30-án 17.30 órára várjuk a hittanterembe felkészülésre.

Tartós élelmiszer gyűjtést hirdetünk a rászorulóknak. Az adományokat a sekrestyében vagy az egyházközségi irodában is le lehet adni. Előre is köszönjük a felajánlásokat!

Közeleg az év vége, kérem aki még nem tette meg, az rendezze az ez évi egyházfenntartási hozzájárulását, mert ezzel is ki kell hogy mutassuk egyházközségünk iránti hűségünket és odafigyelésünket. Köszönöm!

Sajnos templomunk bejáratánál nagyon sok galamb fészkel és bőven hagynak takarítani valót nap mint nap maguk után. Ezért védő hálóval és tüske felszerelésével próbáljuk őket távol tartani. Ennek megvalósításához kérem a testvérek adományát.

A jövő héten vasárnap Szent Miklós püspök ünnepe lesz. A Szent Liturgia végén a gyermekeket Miklós püspök követe fogja megajándékozni.