Ma a Karitász javára fogunk gyűjteni.

Az elsőáldozókat november 23-án 17.30 órára várjuk a hittanterembe felkészülésre.

Tartós élelmiszer gyűjtést hirdetünk a rászorulóknak. Az adományokat a sekrestyében vagy az egyházközségi irodában is le lehet adni. Előre is köszönjük a felajánlásokat!

Közeleg az év vége, kérem aki még nem tette meg, az rendezze az ez évi egyházfenntartási hozzájárulását, mert ezzel is ki kell hogy mutassuk egyházközségünk iránti hűségünket és odafigyelésünket. Köszönöm!

Sajnos templomunk bejáratánál nagyon sok galamb fészkel és bőven hagy takarítani valót nap mint nap maga után. Ezért védőhálóval és tüske felszerelésével próbáljuk őket távol tartani. Ennek megvalósításához kérem a testvérek adományát, mert ezzel a templomunkat védjük és óvjuk a tisztaságát.

A jövő héten remélhetőleg elkészül a parókia tetőszerkezete és ezzel megvalósul az idei tervünk a parókia építésével kapcsolatban.