Hirdetés 2020.december 6-án

Az elsőáldozókat december 7-én 17.30 órára várjuk a hittanterembe felkészülésre.
Szerdán ünnepünk lesz. Szent Anna csodálatos foganása. A liturgikus rend az ünnepi.

Tartósélelmiszer gyűjtést hirdetünk a rászorulóknak. Az adományokat a sekrestyében vagy az egyházközségi irodában is le lehet adni. Előre is köszönjük a felajánlásokat!
Közeleg az év vége, kérem aki még nem tette meg, az rendezze az ez évi egyházfenntartási hozzájárulását, mert ezzel is ki kell hogy mutassuk egyházközségünk iránti hűségünket és odafigyelésünket. Köszönöm!

A Szent Liturgia végén a gyermekeket Miklós püspök követe fogja megajándékozni.

Egyházközségünk lelkigyakorlata december 20-án lesz a délelőtti Liturgián. Főtisztelendő Szabó Antal kórházlelkész atya lesz a vendégünk. A Szent Liturgián több gyóntató is lesz, kérem használjuk ki a lehetőséget és végezzük el Karácsony előtti szentgyónásunkat.

A Nyíregyházi Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium és Kollégium 2021/2022-es tanév beiskolázási tájékoztatóját a faliújságon megtalálhatják a szórólapok pedig az újságos asztalról elvihetőek.