A jövő héten hétfőn lesz az utolsó Paraklisz. Keddtől újra 8 órakor fognak kezdődni a hétköznapi Szent Liturgiák.

Beregi István atya sok szeretettel várja az egyházközség híveit a belvárosi Szent Miklós székesegyházba jövő vasárnap a gyémántmiséjére. A Liturgia 15. 30-kor fog kezdődni.

Egyházközségünk gyalogtúrát szervez június 12-én szombaton. A tokaji hegyen át fogunk Tarcalra menni. A táv 11 km és 400 méter a szintemelkedés. Ennek figyelembevételével kérem a jelentkezéseket. Mindenkit szeretettel várunk! Jelentkezni a sekrestyében lehet. Részletek a hirdetőtáblán.

Hittanos gyerekeinkkel június 16-án Sárospatakra és Sátoraljaújhelyre fogunk kirándulni. Köszönöm a jelentkezéseket és a szülőknek is a segítségét, akik el fognak minket kísérni. Az ötven fős busz már majdnem megtelt. Már csak korlátozott létszámban fogadunk jelentkezőket.